Ta niekończąca się zima sprawia, że coraz częściej wracam myślami do tych letnich, ciepłych dni.  Nie mam nic do zimy, ale wolę ją w wersji, kiedy jest biała, mroźna i otulająca nas słońcem, a nie taka, jaką obecnie mamy. Ta tęsknota sprawia, że motywuję się bardziej do tego, by pokazać Wam jeszcze wszystkie te piękne historie, które mogłam uwieczniać w 2018 roku. 

Read More

Read More

Sesja Magiczne Kwiaty (25)male

Są sesje, które muszą chwilkę poleżeć w szufladzie (a dokładnie na dysku), troszkę się przykurzyć, ale w tym dobry znaczeniu, zanim nadejdzie odpowiedni czas by je pokazać światu.

Read More

Paulina i Łukasz małe (2)

 

Paulina i Łukasz to jedna z tych par, którą widzisz pierwszy raz i już wiesz, że będzie się z nimi super współpracować. Uśmiechnięci, dowcipni, z dystansem. Dodajmy do tego ich piękną miłość i totalną swobodę przed obiektywem i  mamy parę marzenie 🙂

Read More

 

Kasia i Filip sesja narzeczeńska (127) male

Read More

Marta i Szymon sesja narzeczeńska (39)

 

Dziś na blogu najbardziej roześmiana para roku 🙂

Read More

 

Ula i Piotr sesja narzeczenska (102)male

Kiedy pisze do Ciebie koleżanka z podstawówki, że chciałaby, żebyś to Ty zrobiła jej sesję narzeczeńską, dodatkowo w towarzystwie koni, największej pasji Uli – to nie zastanawiasz się ani minuty, tylko przebierasz nogami z radości bo nie możesz doczekać się tego dnia …. a był to maj, pachniały sady i w powietrzu było czuć już nadchodzące lato…

Read More

 

Justyna Jędrzej sesja narzeczeńska male (79)

Chodźcie na narzeczeński spacer z Justyną i Jędrzejem <3

Read More
Naturalna sesja rodzinna w domu

Pretekstem do zorganizowania sesji stały się pierwszy urodziny Marcelinki.  Ten uroczy urwis to córka Eli, z którą znamy się od lat studenckich. Bardzo ucieszyłam się gdy Ela napisała do mnie – od razu wiedziałam, że to będzie świetne spotkanie, a Ela zadba o każdy szczegół – bo Ela to po prostu urodzona organizatorka :D.

Read More

2016

Nowy rok mamy już ponad tydzień, ale to nic, nigdy nie jest za późno na zrobienie małego podsumowania roku, które pozwoli zebrać fajne wspomnienia i uporządkować nieco miniony rok.  To były dla mnie naprawdę dobre 365 dni – rok wielu zmian, mniejszych i większych, ale o tym poniżej.

Read More
Top
Facebook
Instagram