Ania & Michał | Kopiec Kościuszki

W tym roku miałam kolejną okazję fotografować ślub, który odbył się w całości w Krakowie – a to za sprawą Ani i Michała, którzy wybrali mnie jako swojego fotografa. Miejsca przygotowań, ceremonii i wesela – to typowo krakowskie tła – klimatyczne kamienice, piękny kościół na ul. Św. Anny i restauracja zlokalizowana pod Kopcem Kościuszki. W takich miejscach z duszą fotografuje się z wielką przyjemnością.

Ania i Michał bardzo po swojemu przygotowali ten dzień – m.in. życzenia nie odbyły się tak typowo – pod kościołem czy na sali weselnej, lecz w przepięknym Zaułku Estreicher, który znajduje się po drugiej stronie kościoła. Goście z kościoła do sali zostali przetrasportowani busem MPK (zamiast nr autobusu – napis Anna i Michał 🙂 ), a w jednej z przerw tanecznych wszyscy goście wyszli na spacer na szczyt kopca, by podziwiać piękną panoramę na Kraków, jaka rozprzestrzenia się z kopca.

Na kilku zdjęciach zobaczycie jak piękną suknię miała Ania – to dzieło Doroty Pietruszki, która tworzy w Krakowie takie cudne sukienki <3

suknia: Dorota Pietruszka

kwiaty: Floral Concept by Eva Klimek

dekoracje sali: Joanna Fijałkowska

sala: Kopiec Kościuszki

słodkości: Słodki Warsztat i Piekarnia i Cukiernia Zaborowscy

tort: Cukiernia Wyszukane Desery Braci Szewczenko

zaproszenia, winietki, menu, etykietki na butelki – Marta Jamróz

 

Top
Facebook
Instagram