Asia + Adam

Początek sierpnia, Lanckorona. Kameralny ślub i przyjęcie Asi i Adama. A wszystko to w urokliwym gospodarstwie agroturystycznym jakim jest Lanckorona 310. Do tego msza w pięknym drewnianym kościółku w Skawinkach – zestaw idealny.

Co prawda deszczowa pogoda pokrzyżowała plany i przyjęcie zostało przeniesione z tarasu do wnętrza, ale ani trochę mnie to nie zmartwiło. Od początku wiedziałam, że będzie to piękny i dopracowany pod każdym względem dzień. Spokój ducha jaki ma w sobie Asia – pani młoda – sprawia, że i udziela się on innym. Musi być dobrze – i było 🙂

Cała rodzina przyjęła mnie ciepło i z wielkim uśmiechem na twarzy zapisywałam ten dzień na fotografiach. Do tego piękna oprawa florystyczna od Ma Fleur, uroczy kuferek na obrączki collective made, słodkości od Słodki Warsztat – takie rzeczy i detale fotografują się same.  Kilka zdjęć plenerowych udało nam się wykonać w dniu ślubu, ale spotkaliśmy się również kolejnego dnia, już słonecznego, w Lanckoronie i stadninie koni w Nielepicach. Asia spełniła swoje marzenie – zrobiliśmy też sesję w towarzystwie koni i przy tym załapaliśmy się na piękny zachód słońca.

Tyle słów ode mnie – teraz obrazy i muzyka <3


Top
Facebook
Instagram